Základy státoprávní teorie, ekonomie a ekonomiky, neformální logiky - Základy společenskýc

Kód: 7373004

Úplný název:

Základy státoprávní teorie, ekonomie a ekonomiky, neformální logiky - Základy společenskýc (Eichler Bohuslav): Základy spolecenských ved II.

Autor a popis:

Eichler Bohuslav, FORTUNA, 168 stran, jazyk - čeština, 2010

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
132 Kč (155 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Trojdílná učebnice pro gymnázia a další střední školy seznamuje studenty se základy vybraných společenských věd důležitých pro jejich osobní orientaci ve společnosti i pro přípravu na pomaturitní studium.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Základy státoprávní teorie, ekonomie a ekonomiky, neformální logiky - Základy společenskýc do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Základy státoprávní teorie, ekonomie a ekonomiky, neformální logiky - Základy společenskýc.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Základy státoprávní teorie, ekonomie a ekonomiky, neformální logiky - Základy společenskýc (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Základy státoprávní teorie, ekonomie a ekonomiky, neformální logiky - Základy společenskýc bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Základy státoprávní teorie, ekonomie a ekonomiky, neformální logiky - Základy společenskýc doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Náš svět

 
Knihkupectví / Náš svět / Základy státoprávní teorie, ekonomie a ekonomiky, neformální logiky - Základy společenskýc