Zákon o rozhodčím řízení a o výkonu rozhodčích nálezů Komentář

Kód: 7478714

Úplný název:

Zákon o rozhodčím řízení a o výkonu rozhodčích nálezů Komentář (Olík Miloš, Maisner Martin, Pokorný Radek):

Autor a popis:

Olík Miloš, Maisner Martin, Pokorný Radek, Wolters Kluwer, 456 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
753 Kč (895 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 31.10.2016 dopoledne. 
 

 

Nejnovější komentář k zákonu č. 216/1994 Sb., o rozhodčím řízení a o výkonu rozhodčích nálezů, jako první na českém trhu reaguje na legislativní změny účinné od 1. 1. 2014 v souvislosti s rekodifikací soukromého práva. Do výkladu je tak nově zařazena zejména problematika spolkové samosprávy a rozhodčího řízení před rozhodčí komisí spolku.

Komentář je zaměřen zejména na praktickou stránku všech aspektů spojených s rozhodčím řízením a obsahuje rozbor aktuálních rozhodnutí rozhodčího soudu a aktuální judikatury a argumentace obecných soudů při rušení rozhodčích nálezů a bude tak užitečnou pomůckou pro advokáty, rozhodce i soudce. Autory komentáře jsou dlouholetí uznávaní odborníci z advokátní kanceláře Rowan Legal a z advokátní kanceláře Pokorný, Wagner & partneři.

 

Nahlédnout do Zákon o rozhodčím řízení a o výkonu rozhodčích nálezů Komentář Nahlédnout do Zákon o rozhodčím řízení a o výkonu rozhodčích nálezů Komentář

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Zákon o rozhodčím řízení a o výkonu rozhodčích nálezů Komentář do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Zákon o rozhodčím řízení a o výkonu rozhodčích nálezů Komentář.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Zákon o rozhodčím řízení a o výkonu rozhodčích nálezů Komentář (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Zákon o rozhodčím řízení a o výkonu rozhodčích nálezů Komentář bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Zákon o rozhodčím řízení a o výkonu rozhodčích nálezů Komentář doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Pravo

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Pravo / Zákon o rozhodčím řízení a o výkonu rozhodčích nálezů Komentář