Zákon o trestní odpovědnosti právnických osob a řízení proti nim

Kód: 7201875

Úplný název:

Zákon o trestní odpovědnosti právnických osob a řízení proti nim (kol.):

Autor a popis:

Forejt Petr, Habarta Petr, Trešlová Lenka, LINDE, 408 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
577 Kč (687 Kč)
  / ks  
koupit
 

Kniha je určena především podnikatelské veřejnosti, advokátům a orgánům činným v trestním řízení. Ti všichni budou nový zákon aplikovat v praxi. Publikace je rovněž určena studentům vyšších odborných a vysokých škol s ekonomickým a právním zaměřením, případně i širší veřejnosti, která chce získat základní orientaci v dané problematice osob. Oproti jiným komentářům je výhodou tohoto výkladu nového zákona jeho relativní jednoduchost, stručnost a hlavně využitelnost pro praxi. Autoři se zúčastňovali veškerých přípravných prací na novém zákonu i jeho projednávání na všech stupních a vypořádávání připomínek jednotlivých resortů i legislativců. Vzhledem k této skutečnosti tak autoři mohou poukázat v komentáři i na určité sporné otázky a problémy, které s sebou nová právní úprava v praxi přinese.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Zákon o trestní odpovědnosti právnických osob a řízení proti nim do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Zákon o trestní odpovědnosti právnických osob a řízení proti nim.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Zákon o trestní odpovědnosti právnických osob a řízení proti nim (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Zákon o trestní odpovědnosti právnických osob a řízení proti nim bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Zákon o trestní odpovědnosti právnických osob a řízení proti nim doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Humanitní vědy

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Humanitní vědy / Zákon o trestní odpovědnosti právnických osob a řízení proti nim