Zákon o veřejných zakázkách s komentářem a příklady k 1. 4. 2013

Kód: 7263778

Úplný název:

Zákon o veřejných zakázkách s komentářem a příklady k 1. 4. 2013 (Kruták Tomáš):

Autor a popis:

Kruták Tomáš, Anag, 640 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
428 Kč (549 Kč)
  / ks  
koupit
 

Komentář k zákonu o veřejných zakázkách se podrobně zabývá novinkami účinnými od roku 2012, zohledňuje však i četné novelizace, ke kterým došlo od nabytí účinnosti zákona č. 137/2006 Sb., o veřejných zakázkách, v roce 2006, a rozhodovací praxi Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže a soudů, která se vyvinula v průběhu posledních let.

Komentuje změny vyvolané novelou zákona o veřejných zakázkách Výklad v této publikaci se podrobně věnuje institutům, s nimiž se zadavatelé a dodavatelé v praxi nejvíce potýkají, jako jsou kvalifikace dodavatelů, zadávací dokumentace nebo hodnocení nabídek, a podrobně se zaměřuje na změny, které do právní úpravy těchto institutů vnesly zejména poslední novelizace zákona.

Popisuje nové povinnosti pro zadavatele Zadavatelé ocení praktický výklad některých nových povinností ve fázi přípravy zadávacího řízení, jakým je např. institut ekonomického odůvodnění veřejné zakázky.

Komentář – důležitý pomocník pro pochopení problematiky Komentář k ustanovením zákona je doprovázen příklady, které vycházejí z praktických zkušeností autorů a usnadňují správné chápání zákona. Publikace rovněž zahrnuje aktuální prováděcí právní předpisy.
 
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Zákon o veřejných zakázkách s komentářem a příklady k 1. 4. 2013 do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Zákon o veřejných zakázkách s komentářem a příklady k 1. 4. 2013.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Zákon o veřejných zakázkách s komentářem a příklady k 1. 4. 2013 (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Zákon o veřejných zakázkách s komentářem a příklady k 1. 4. 2013 bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Zákon o veřejných zakázkách s komentářem a příklady k 1. 4. 2013 doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Pravo

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Pravo / Zákon o veřejných zakázkách s komentářem a příklady k 1. 4. 2013