Zákony Vesmíru, KVARTETO pro malé i velké - kniha + 32 karet

Kód: 8741337

Úplný název:

Zákony Vesmíru, KVARTETO pro malé i velké - kniha + 32 karet (Blechová Zdenka): Kvarteto pro malé i velké

Autor a popis:

Blechová Zdenka, Zdenka Blechová, 0 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
413 Kč (590 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.10.2016 dopoledne. 
 

Tyto karty jsem vytvořila jako společenskou hru. Kvarteto jsem ráda hrála, hlavně v dětství. Tehdy jsem se jejich prostřednictvím učila slušenému chování. Měla jsem tyto karty ráda a mám je ve své mysli dodnes. Tato hra vás naučí pochopit hodnoty člověka. Díky ní můžete pochopit rozdíl v tom, když něco dělám pro sebe a pro druhé. Když jednám srdcem a když jednám rozumem, když věřím sobě a když uvěřím druhým. Když se rozhodnu sám a když si nechám poradit, když miluji druhé a když mám rád sebe. Když čekám na ocenění druhých a jak ocenit sám sebe. Karty jsou určeny pro malé i velké. Současně si prostřednictvím karet můžete každé tři měsíce vyložit, co se právě děje ve vašem životě. Zamícháte karty a vytáhnete postupně tři karty. První karta bude znamenat, co se právě učíte, druhá karta, co si máte uvědomit a třetí karta, co máte pochopit.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Zákony Vesmíru, KVARTETO pro malé i velké - kniha + 32 karet do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Zákony Vesmíru, KVARTETO pro malé i velké - kniha + 32 karet.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Zákony Vesmíru, KVARTETO pro malé i velké - kniha + 32 karet (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Zákony Vesmíru, KVARTETO pro malé i velké - kniha + 32 karet bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Zákony Vesmíru, KVARTETO pro malé i velké - kniha + 32 karet doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Duše a tělo

 
Knihkupectví / Duše a tělo / Zákony Vesmíru, KVARTETO pro malé i velké - kniha + 32 karet