Zaměstnanecké benefity a daně

Kód: 7478000

Úplný název:

Zaměstnanecké benefity a daně (Macháček Ivan):

Autor a popis:

Macháček Ivan, Wolters Kluwer, 200 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
298 Kč (346 Kč)
  / ks  
koupit
 

Publikace rozebírá různé druhy poskytovaných zaměstnaneckých benefitů jak z hlediska pracovněprávních předpisů, tak zejména z hlediska daňových řešení těchto benefitů na straně zaměstnance a na straně zaměstnavatele. Obsahuje i způsob zdanění zaměstnanců a aplikaci daňového řádu při činnosti manažera firmy. Samostatné kapitoly jsou věnovány stravování zaměstnanců, příspěvkům zaměstnavatele na penzijní připojištění a doplňkové penzijní spoření a na soukromé životní pojištění zaměstnanců, zajištění odborného rozvoje zaměstnanců, poskytování manažerského automobilu, poskytování nadlimitních cestovních náhrad, různých nepeněžitých darů a zaměstnaneckých půjček, poskytování dopravy zaměstnancům a poskytování bezplatného přechodného ubytování zaměstnancům, poskytování nealkoholických a ochranných nápojů, úhradě za zdravotně-lékařské služby, řešení firemních mateřských školek.

Publikace vychází z legislativních pravidel pro poskytování zaměstnaneckých benefitů obsažených jak v zákoníku práce, tak v zákonu o daních z příjmů, zákonu o pojistném na sociální zabezpečení a v zákonu o pojistném na všeobecné zdravotní pojištění, a to se zahrnutím všech změn účinných pro rok 2013.

Publikace je především určena pracovníkům personálních útvarů, ekonomickým pracovníkům firem, manažerům jednotlivých firem a dále všem, kteří se zajímají o podmínky poskytování zaměstnaneckých benefitů a jejich správná daňová řešení.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Zaměstnanecké benefity a daně do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Zaměstnanecké benefity a daně.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Zaměstnanecké benefity a daně (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Zaměstnanecké benefity a daně bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Zaměstnanecké benefity a daně doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Humanitní vědy

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Humanitní vědy / Zaměstnanecké benefity a daně