Zaměstnejte ty nejlepší lidi a udržte si je - 21 jednoduchých, osvědčených a ihned použite

Kód: 7370433

Úplný název:

Zaměstnejte ty nejlepší lidi a udržte si je - 21 jednoduchých, osvědčených a ihned použite (Tracy Brian): 21 jednoduchých, osvedcených a ihned použitelných technik

Autor a popis:

Tracy Brian, Synergie, 144 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
173 Kč (234 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.10.2016 dopoledne. 
 

V této knize najdete řadu ověřených a časem prověřených postupů, které vám pomohou při výběru vhodných lidí i při zvyšování jejich motivace k práci. Kniha poskytuje jednoduché a rychle použitelné techniky, které vám zaručí lepší výsledky od první chvíle, kdy je začnete uplatňovat.

Přilákat a udržet si schopné lidi patří mezi klíčové manažerské dovednosti. Možná je to dokonce dovednost ze všech nejdůležitější. A stejně jako každá jiná se dá naučit – což je skvělé. Od toho je zde tato kniha. Je určena každému, kdo se ve svém zaměstnání setkává s výběrem a přijímáním zaměstnanců. Najdete v ní 21 jednoduchých a ihned použitelných technik, které vám pomohou při výběru vhodných lidí i při zvyšování jejich motivace k práci. Každá kapitola je zakončena praktickým cvičením, které vám pomůže nové vědomosti ihned vyzkoušet.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Zaměstnejte ty nejlepší lidi a udržte si je - 21 jednoduchých, osvědčených a ihned použite do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Zaměstnejte ty nejlepší lidi a udržte si je - 21 jednoduchých, osvědčených a ihned použite.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Zaměstnejte ty nejlepší lidi a udržte si je - 21 jednoduchých, osvědčených a ihned použite (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Zaměstnejte ty nejlepší lidi a udržte si je - 21 jednoduchých, osvědčených a ihned použite bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 1).
 
 
 

S Zaměstnejte ty nejlepší lidi a udržte si je - 21 jednoduchých, osvědčených a ihned použite doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Odborná literatura

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Zaměstnejte ty nejlepší lidi a udržte si je - 21 jednoduchých, osvědčených a ihned použite