Západ USA: Národní parky - turistický průvodce

Kód: 7462015

Úplný název:

Západ USA: Národní parky - turistický průvodce (kol.): Turistický pruvodce

Autor a popis:

JOTA, 592 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
512 Kč (698 Kč)
  / ks  
koupit
 

Průvodce Západ USA - Národní parky patří do početné skupiny světoznámých bedekrů nakladatelství Rough Guides, které jsou proslulé svým mimořádným záběrem a rozsahem a současně přesností, aktuálností a také poutavým stylem. Aktualizované vydání průvodce přináší množství informací o nejznámějších přírodních skvostech této rozlehlé oblasti, jako jsou národní parky Yosemite, Sequoia, Yellowstone, Grand Canyon a mnohé další. Informuje také o známých amerických velkoměstech na pacifickém pobřeží od Seattlu přes San Francisco a Los Angeles až po San Diego. Odborně pojatá kniha, ve které se jednoduchou formou dozvíte mnoho o přírodě, historii a kultuře západu USA. Neocenitelné praktické rady i pro ty nejnáročnější cestovatele. Historický přehled zachycuje bohatou historii osídlování západní části USA. Dozvíte se nejen o osudech indiánských kmenů, osadníků v povozech a známých desperátů, ale i o kultuře současného Západu a českých komunitách, které jej obývají. Podrobné popisy pamětihodností i metropolí. Přesné, aktuální a podrobné seznamy ubytování a stravování včetně praktických tipů. Zvláštní pozornost je věnována prohlídce národních parků, popisu turistických tras, adrenalinovým sportům, lyžování a kulturnímu vyžití. Průvodce ocení zejména cestovatelé, kteří se vydávají do Ameriky na vlastní pěst, ale využijí ho též organizovaní turisté, kteří si díky zajímavým tipům odnesou ze země ještě více zážitků. Třetí aktualizované vydání.

Nahlédnout do Západ USA: Národní parky - turistický průvodce  Nahlédnout do Západ USA: Národní parky - turistický průvodce

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Západ USA: Národní parky - turistický průvodce do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Západ USA: Národní parky - turistický průvodce .
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Západ USA: Národní parky - turistický průvodce (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Západ USA: Národní parky - turistický průvodce bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Západ USA: Národní parky - turistický průvodce doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Severní Amerika

 
Knihkupectví / Náš svět / Průvodce / Severní Amerika / Západ USA: Národní parky - turistický průvodce