Zápisy ze schůzí československé vlády v Londýně IV/2. (1944)

Kód: 7286243

Úplný název:

Zápisy ze schůzí československé vlády v Londýně IV/2. (1944) (Bílek Jan, Kuklík Jan, Němeček Jan, Nováčková Helena, Šťovíček Ivan):

Autor a popis:

Bílek Jan, Historický ústav AV ČR, v.v.i., 908 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
337 Kč (455 Kč)
  / ks  
koupit
 

Publikace přináší zápisy z jednání československé exilové vlády v Londýně v druhé polovině roku (červenec-prosinec) 1944. Základem edice jsou zápisy ze zasedání vlády v Londýně, dále programy jednotlivých jednání vlády a její usnesení.
Součástí edice jsou také přílohy k jednáním vlády. Všechny publikované dokumenty byly podle pravidel vědecké ediční práce podrobeny vnitřní i vnější kritice, edičně zpracovány a odborně komentovány.
Celou edici doprovází úvodní historická studie, ediční úvod včetně příloh, dále zeměpisný a jmenný rejstřík a anglické resumé. Edice zpřístupňuje veřejnosti jeden ze základních pramenů k československým dějinám v období druhé světové války.

Editoři.: Jan Němeček, Helena Nováčková, Ivan Šťovíček, Jan Kuklík a Jan Bílek Praha, Právnická fakulta UK, Historický ústav AV ČR a Masarykův ústav a Archiv AV ČR
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Zápisy ze schůzí československé vlády v Londýně IV/2. (1944) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Zápisy ze schůzí československé vlády v Londýně IV/2. (1944).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Zápisy ze schůzí československé vlády v Londýně IV/2. (1944) (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Zápisy ze schůzí československé vlády v Londýně IV/2. (1944) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Zápisy ze schůzí československé vlády v Londýně IV/2. (1944) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Historie

 
Knihkupectví / Historie / Zápisy ze schůzí československé vlády v Londýně IV/2. (1944)