Zásadní judikatura k nájmu a podnájmu nebytových prostor

Kód: 7201891

Úplný název:

Zásadní judikatura k nájmu a podnájmu nebytových prostor (kol.):

Autor a popis:

Disman Marek, Měšťánek Petr, LINDE, 304 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
437 Kč (520 Kč)
  / ks  
koupit
 

Publikace Zásadní judikatura k nájmu a podnájmu nebytových prostor je uceleným souborem tematicky zaměřené judikatury vztahující se k nájmu a podnájmu nebytových prostor. Namísto klasického způsobu zpracování judikatury, kdy je zdůrazňována "právní věta", autoři zvolili odlišný přístup. Každé shrnutí judikátu je uvedeno otázkou, na kterou rozhodnutí odpovídá, uvádí velice stručnou odpověď (často ANO/NE) a dále uvádí stěžejní část odůvodnění a odkaz na související ustanovení zákona. Je-li to důvodné, uvádí autoři v jednotlivých případech také další rozhodnutí, která odpovídají shodně či opačně na stejnou otázku. Veškeré otázky, na které kniha dává odpovědi, jsou uvedeny přehledně v obsahu.

Cílem autorů bylo shromáždit, přehledným způsobem zpracovat a kategorizovat soudní rozhodnutí vztahující se k nájmu a podnájmu nebytových prostor tak, aby mohla být tato kniha užívána v každodenní praxi. Obsah je rozdělen do 15 tematických kapitol, v rámci kterých jsou vždy judikáty řazeny chronologicky od nejnovějších po nejstarší. Součástí publikace jsou vybraná ustanovení některých souvisejících právních předpisů ve zněních zmiňovaných ve zpracovaných rozhodnutích.

Nahlédnout do Zásadní judikatura k nájmu a podnájmu nebytových prostor Nahlédnout do Zásadní judikatura k nájmu a podnájmu nebytových prostor

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Zásadní judikatura k nájmu a podnájmu nebytových prostor do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Zásadní judikatura k nájmu a podnájmu nebytových prostor.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Zásadní judikatura k nájmu a podnájmu nebytových prostor (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Zásadní judikatura k nájmu a podnájmu nebytových prostor bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Zásadní judikatura k nájmu a podnájmu nebytových prostor doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Technické vědy

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Technické vědy / Zásadní judikatura k nájmu a podnájmu nebytových prostor