Žatecko a Kadaňsko 62. - Průvodce po Č,M,S + volné vstupenky a poukázky

Kód: 8689955

Úplný název:

Žatecko a Kadaňsko 62. - Průvodce po Č,M,S + volné vstupenky a poukázky (kol.):

Autor a popis:

S & D Nakladatelství, 216 stran, jazyk - CZ, 2010

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
64 Kč (89 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Střední Poohří, turisty neprávem opomíjené, se pyšní mnoha historickými památkami, k nejstarším patří např. románský kostel ve Vroutku nebo gotický kostel v Želině. Královská města Žatec a Kadaň byla vyhlášena městskými památkovými rezervacemi, za návštěvu stojí i zámek v Krásném Dvoře s romantickým s parkem, Klášterec nad Ohří se zámkem, parkem a lázněmi. Žatecko je největší chmelařskou oblastí v ČR, na více místech se zde dochovaly historické sušárny chmele, v Žatci se nachází Chmelařské muzeum. Z přírodních krás připomínáme pro vodomily a surfaře atraktivní Nechranickou přehradu, malebné Rašovické skály, od pradávna osídlenou tabulovou horu Úhošť nebo unikátní Želinský meandr na řece Ohři.
Vymezení popisované oblasti: jižní okraj Chomutova - Klášterec nad Ohří - Kotvina - hranice VVP Hradiště - Velký Hlavákov - žst. Hořesedly - Nečemice - Výrov - Stekník - Nehasice - Vysoké Březno - Strupčice - jižní okraj Chomutova.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Žatecko a Kadaňsko 62. - Průvodce po Č,M,S + volné vstupenky a poukázky do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Žatecko a Kadaňsko 62. - Průvodce po Č,M,S + volné vstupenky a poukázky.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Žatecko a Kadaňsko 62. - Průvodce po Č,M,S + volné vstupenky a poukázky (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Žatecko a Kadaňsko 62. - Průvodce po Č,M,S + volné vstupenky a poukázky bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Žatecko a Kadaňsko 62. - Průvodce po Č,M,S + volné vstupenky a poukázky doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Mapy

 
Knihkupectví / Náš svět / Mapy / Žatecko a Kadaňsko 62. - Průvodce po Č,M,S + volné vstupenky a poukázky