Zatracení

Kód: 9059460

Úplný název:

Zatracení (Bigas Jiří):

Autor a popis:

Bigas Jiří, Jiří Bigas, 220 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
154 Kč (220 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 31.10.2016 dopoledne. 
 

Autor chtěl napsat knihu o Jidáších. Jenomže kdo je Jidáš? Ten, o kom jako o zrádci mluví jiní, nebo kdo sám cítí vinu za události, kterým neuměl čelit, za část vlastních ale i našich společných dějin, které ho zaskočily a často převálcovaly? V pěti neveselých povídkách z naší ne tak dávné minulosti naleznete smutné a podivné hrdiny, viníky i nevinné oběti, nikdy si ale nemůžete být tak docela jistí, kdo je kdo…
V šesté knize Jiřího Bigase otevřete několik třináctých komnat a najdete sedlinu ze samého dna lidských duší – téměř ničím neomezenou moc papalášů, malá vítězství a velké ústupky bezmocných, hledání pravdy a popírání pravdy, útisk soukromých rolníků a šikanování věřících, prohraný boj s vlastním svědomím, závist, strach, porušení božího přikázání, trest, nebo odpuštění, zatracení a možná vykoupení. Asi se potom budete ptát: Kdo z nás je bez hříchu a viny? Pokud právě vy znáte odpověď, hoďte první kámen!
Nová kniha Zatracení je společně s tituly Vrahovice 119 a Supl součástí autorových pamětí bezpráví, příběhů o minulých křivdách lidí na lidech. To, že jsou minulostí, určitě neznamená, že jsme se polepšili a že se dnes nedějí nové křivdy.

Nahlédnout do Zatracení Nahlédnout do Zatracení

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Zatracení do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Zatracení.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Zatracení (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Zatracení bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Zatracení doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Knihy pro dospělé