Zázračné semínko chia - Energetická bomba pro sportovce; Více než 75 báječných receptů; Uc

Kód: 2492445

Úplný název:

Zázračné semínko chia - Energetická bomba pro sportovce; Více než 75 báječných receptů; Uc (Coates Wayne):

Autor a popis:

Coates Wayne, Ikar, 248 stran, jazyk - CZ, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
239 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Superpotravina na dlouhé tratě Droboučká chia semínka rostliny z čeledi hluchavkovitých mají jemně oříškovou chuť a jsou velkou zásobárnou živin. Pomáhají snižovat hmotnost, zamezují dehydrataci, zvyšují vytrvalost a chrání proti dlouhé řadě vážných zdravotních komplikací. Užívají je maratonští a ultramaratonští běžci. Kniha nabízí ucelený denní program pro snížení hmotnosti, jídelníček, cvičební program a 75 jednoduchých receptů včetně lákavých svačinek a koktejlů, které vám pomohou dosáhnout cvičebních cílů a dodají vám dostatek životní energie.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Zázračné semínko chia - Energetická bomba pro sportovce; Více než 75 báječných receptů; Uc do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Zázračné semínko chia - Energetická bomba pro sportovce; Více než 75 báječných receptů; Uc.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Zázračné semínko chia - Energetická bomba pro sportovce; Více než 75 báječných receptů; Uc (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Zázračné semínko chia - Energetická bomba pro sportovce; Více než 75 báječných receptů; Uc bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Zázračné semínko chia - Energetická bomba pro sportovce; Více než 75 báječných receptů; Uc doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Zázračné semínko chia - Energetická bomba pro sportovce; Více než 75 báječných receptů; Uc