Zbavte se trémy

Kód: 7263876

Úplný název:

Zbavte se trémy (Beilock Sian): aneb Jak uspet, když jde o všechno

Autor a popis:

Beilock Sian, Anag, 280 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
152 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 1.11.2016 dopoledne. 
 

Stává se to nám všem. Připravujete se dny, týdny, dokonce roky na ten velký den, kdy konečně prokážete své dovednosti – v akademických kruzích, ve své kariéře, ve sportu – když však nadejde ten velký okamžik, zdá se, že nic nefunguje. Narazíte na špatné poznámky, upustíte míč nebo vás vykolejí naprosto jednoduchá otázka. Co se s námi děje, když nás ochromí tréma?
Autorka Dr. Sian Beilock odhaluje v knize Blok úžasné poznatky o tom, proč všichni často chybujeme, když jde o hodně. Co se děje v našem těle a mozku, když prožíváme obávanou trému? Autorka vychází z nejnovějších vědeckých poznatků o mozku a nabízí překvapivé pohledy, když vysvětluje nevyhnutelné spojení mezi tělem a duší, překvapující podobnosti mezi způsoby trémy umělců, studentů, sportovců, podnikatelů, a ukazuje, jak brilantně uspět v nejdůležitějších okamžicích.
Překonejte své bloky s pomocí Sian Beilockové Ať už jste na olympijských hrách, v zasedací místnosti nebo skládáte zkoušky, Sian Beilock nabízí jasný návod, jak zůstat v pohodě, přestože jste pod tlakem – ukazuje klíč, jak předvést jen své dobré stránky, když je v sázce vše.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Zbavte se trémy do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Zbavte se trémy.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Zbavte se trémy (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Zbavte se trémy bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Zbavte se trémy doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti