Zbláznit se nevadí - Druhá múza

Kód: 7520074

Úplný název:

Zbláznit se nevadí - Druhá múza (kol.):

Autor a popis:

Beletris, 104 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
133 Kč (190 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 28.10.2016 dopoledne. 
 

Další z almanachů „Druhé múzy“, volného sdružení literátek kolem Evy Hauserové, přináší povídky reflektující současnost a vybízející k zamyšlení. Klára Antošová, Helena Beránková, Ivana Beranová, Marie Henslová, Marta Jirková, Irina Kolaříková, Milena Koljenšič, Kateřina Mičkeová, Hana Raddová, Tereza Sedláková, Klára Smolová, Jana Trhlíková a Markéta Zachová. Do tohoto povídkového almanachu přispěly jak zkušené autorky, tak i začínající spisovatelky.
Jedněm ani druhým však nechybí nadšení pro věc, talent a také (což není v dnešní době samozřejmostí) dobře zvládnuté řemeslo. Aby také ne, jedná se o dámy, které prošly kursy tvůrčího psaní pod vedením vynikající Evy Hauserové. Výsledkem je tato sbírka nevšedních povídek. A – jak tomu u Druhé múzy už tradičně bývá – jedná se o výsledek více než dobrý.
Některé z krátkých příběhů jsou laděné poeticky až zádumčivě melancholicky, jiné tragikomicky nebo ryze humorně, v části z nich nechybí lehce fantastické prvky, jiné zůstávají přísně realistické. V každém případě však z různých úhlů reflektují žhavou současnost a přemýšlivější čtenáře určitě vybídnou k tomu, aby si začal klást množství třeba i mírně znepokojivých otázek o životě, vesmíru a tak vůbec…
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Zbláznit se nevadí - Druhá múza do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Zbláznit se nevadí - Druhá múza.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Zbláznit se nevadí - Druhá múza (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Zbláznit se nevadí - Druhá múza bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Zbláznit se nevadí - Druhá múza doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Česká současná literatura