Zdraví a přírodní podmínky (Medicína a geologie)

Kód: 9050470

Úplný název:

Zdraví a přírodní podmínky (Medicína a geologie) (Bencko Vladimír):

Autor a popis:

Bencko a kolektiv Vladimír, DOLIN, 390 stran, jazyk - CZ, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
756 Kč (1 080 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 1.11.2016 dopoledne. 
 

Kniha by měla být přínosem pro rozšíření znalostí o rychle a živě se rozvíjejícím oboru medicínská geologie, který se zabývá vztahy mezi geologickým prostředím (při účasti vlivů faktorů životního prostředí) a zdravím lidí a živočichů. Publikace přináší ucelený komplex znalostí a zkušeností našich předních odborníků v oblasti geologie, medicíny a chemie. (Obsah knihy uvedený na této stránce dostatečně charakterizuje rozsah informací obsažených v publikaci).

Vědní obor medicínská geologie bude v budoucnu dále intenzivně rozvíjen, protože řada otázek, které vysvětlí v úzké spolupráci přírodní vědci (včetně geologů), lékaři, chemici a další odborníci, čeká na odpověď. Odpověď, která by mohla podstatně přispět k pochopení a zlepšení zdraví nejen lidí, ale i živočichů.

Autorů celkem 14, mezi prominentními: prof. MUDr.Vladimír Bencko,, DrSc- ex ředitel Ústavu hygieny a epidemiologie 1.LF UK, Doc MUDr. Jaroslav Novák, CSc- ex přednosta kliniky urologie na Bulovce, prof. RNDR. Miloš Suk DrSc, MU PF Brno, prof. RNDr. Zdeněk Johan DrSc, žije ve Francii, nositel francouzského řádu Za zásluhy a důstojník řádu Palmes Académique, vše za geologii, Doc. Dr.Ing Novotný, DrSc, vědecký pracovník ,FCHT Pardubice, prof. MUDr. Václav Zamrazil DrSc, ex ředitel endokrinologického ústavu Praha a další. Předmluvu napsal prof. RNDr. Václav Pačes DrSc, ex president Akademie věd ČR.

Knihu křtili: pan primátor MUDr. Svoboda,CSc, ex děkan 1.LF UK Zima DrSc, ex hlavní hygienik ČR MUDr. Vít CSc, ve Faustově domě.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Zdraví a přírodní podmínky (Medicína a geologie) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Zdraví a přírodní podmínky (Medicína a geologie).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Zdraví a přírodní podmínky (Medicína a geologie) (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Zdraví a přírodní podmínky (Medicína a geologie) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Zdraví a přírodní podmínky (Medicína a geologie) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Zdraví a přírodní podmínky (Medicína a geologie)