Zdravotní nauka 1.díl - Učebnice pro obor sociální činnost

Kód: 2473708

Úplný název:

Zdravotní nauka 1.díl - Učebnice pro obor sociální činnost (Nováková Iva): Ucebnice pro obor sociální cinnost - stavba lidského tela

Autor a popis:

Nováková Iva, Grada, 192 stran, jazyk - čeština, 2011

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
203 Kč (239 Kč)
  / ks  
koupit
 

Učebnice je určena především pro žáky a učitele středních odborných škol se zaměřením na problematiku sociální péče. V textu učebnic prvního až třetího dílu je zpracován teoretický rámec tří vzájemně provázaných problematik: stavby a funkce orgánů zdravého lidského organismu; vztahu zdraví a nemoci se zaměřením na péči o fyzické a duševní zdraví a se zaměřením na vybrané nemoci se sociálním dopadem; vztahu mezi prostředím a organismem se zaměřením na hygienu a epidemiologii. Téma uzavírají základy první pomoci a resuscitace. Oproti jiným učebním textům s touto problematikou je téma zpracováno tak, aby se žáci aktivně zapojili jak ve výuce, tak i při domácí přípravě. K tomuto účelu slouží doporučené pracovní manuály s nabídkou cvičení a úkolů korespondujících s obsahem kapitol.

Nahlédnout do Zdravotní nauka 1.díl -  Učebnice pro obor sociální činnost Nahlédnout do Zdravotní nauka 1.díl - Učebnice pro obor sociální činnost

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Zdravotní nauka 1.díl - Učebnice pro obor sociální činnost do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Zdravotní nauka 1.díl - Učebnice pro obor sociální činnost .
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Zdravotní nauka 1.díl - Učebnice pro obor sociální činnost (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Zdravotní nauka 1.díl - Učebnice pro obor sociální činnost bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Zdravotní nauka 1.díl - Učebnice pro obor sociální činnost doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Zdravotní nauka 1.díl - Učebnice pro obor sociální činnost