Zdravotní vodohospodářské stavby - Akumulace vody - vodojemy, pro 4. ročník SOŠ stavebníc

Kód: 7333089

Úplný název:

Zdravotní vodohospodářské stavby - Akumulace vody - vodojemy, pro 4. ročník SOŠ stavebníc (Chejnovský P.): Akumulace vody, vodojemy

Autor a popis:

Chejnovský P., INFORMATORIUM, 62 stran, jazyk - čeština, 2011

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
115 Kč (125 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Zahrnuje oblast akumulace vody v různých typech vodojemů. Zabývá se funkcí a rozdělením vodojemů, výpočtem objemu akumulační nádrže vodojemu, konstrukčními a tvarovými typy a vybavením vodojemů, elektrotechnickým zařízením vodojemů, zkouškami vodotěsnosti, vnějšími úpravami a zabezpečením vodojemů. Obsahuje hlavní zásady provozu vodojemů.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Zdravotní vodohospodářské stavby - Akumulace vody - vodojemy, pro 4. ročník SOŠ stavebníc do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Zdravotní vodohospodářské stavby - Akumulace vody - vodojemy, pro 4. ročník SOŠ stavebníc.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Zdravotní vodohospodářské stavby - Akumulace vody - vodojemy, pro 4. ročník SOŠ stavebníc (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Zdravotní vodohospodářské stavby - Akumulace vody - vodojemy, pro 4. ročník SOŠ stavebníc bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Zdravotní vodohospodářské stavby - Akumulace vody - vodojemy, pro 4. ročník SOŠ stavebníc doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Učebnice pro SŠ

 
Knihkupectví / Učebnice / Učebnice pro SŠ / Zdravotní vodohospodářské stavby - Akumulace vody - vodojemy, pro 4. ročník SOŠ stavebníc