Zelená pro život - O významu zelených smoothies pro zdraví člověka

Kód: 8980102

Úplný název:

Zelená pro život - O významu zelených smoothies pro zdraví člověka (Boutenko Victoria): O významu zelených smoothies pro zdraví cloveka

Autor a popis:

Boutenko Victoria, PLEJÁDY, 220 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
293 Kč (399 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 31.10.2016 dopoledne. 
 

Nejprodávanější autorka a expertka na syrovou stravu Victoria Boutenko, neúnavná vědkyně a zastánkyně přírodní výživy, se vrací s nejnovějšími objevy v doplněném vydání knihy Zelená pro život. Autorka ke svým pozoruhodným objevům o léčivé síle zelených rostlin a zelených smoothies přidává nový výzkum o důležité úloze omega-3 a omega-6 mastných kyselin. V knize dále najdete výživové hodnoty vybraných zelených smoothies a aktualizované poznatky o ovoci a zelenině z ekologického zemědělství srovnané s konvenční produkcí.

Přelomový výzkum Victorie Boutenko srovnávající stravu volně žijících šimpanzů s běžnou západní stravou je základním stavebním kamenem této knihy. Její pozorování dávají čtenářům návod, jak obnovit jejich zdraví a zlepšit život. Mezi její zjištění se například řadí poznatky o: hojnosti bílkovin v zelených listech, významu zelených rostlin pro vnitřní rovnováhu těla, důležitosti žaludeční kyseliny, schopnosti zeleného vytvářet zásadité prostředí v organizmu, léčivé síle chlorofylu a dalších. V tomto doplněném vydání najdete nové svědectví a další recepty, které vám, čtenářům, dodají sebevědomí a inspiraci objevovat zelené smoothies na vlastní pěst.
Victoria Boutenko získala ocenění za publikace Zelená pro život (Green for Life), Raw Family: pravdivý příběh prozření (Raw Family: A True Story of Awakening), 12 kroků k syrové stravě (12 steps to Raw Foods) a Typické recepty vitariánské rodiny (Raw Family Signature Dishes). Jako šéfkuchařka, učitelka, vynálezkyně, vědkyně a autorka zelené filozofie vyučuje o zdravém životním stylu po celém světě. Výsledkem jejího učení jsou milióny lidí, kteří pijí zelené smoothies a jedí syrovou stravu. Boutenko pokračuje v cestování a sdílí svou gurmánskou vitariánskou kuchyni a svůj fascinující životní příběh plný odhodlání. Žije v Ashlandu ve státě Oregon.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Zelená pro život - O významu zelených smoothies pro zdraví člověka do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Zelená pro život - O významu zelených smoothies pro zdraví člověka.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Zelená pro život - O významu zelených smoothies pro zdraví člověka (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Zelená pro život - O významu zelených smoothies pro zdraví člověka bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Zelená pro život - O významu zelených smoothies pro zdraví člověka doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Zelená pro život - O významu zelených smoothies pro zdraví člověka