Železné srdce - Od pacienta s transplantovaným srdcem k železnému muži triatlonu

Kód: 7387549

Úplný název:

Železné srdce - Od pacienta s transplantovaným srdcem k železnému muži triatlonu (Garlett Kyle): Od pacienta s transplantovaným srdcem k železnému muži triatlonu

Autor a popis:

Garlett Kyle, Triton, 280 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
230 Kč (329 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 31.10.2016 dopoledne. 
 

Kyle Garlett je americký sportovní novinář, televizní sportovní komentátor, světoznámý lektor a úspěšný autor tří knih, žijící v Kalifornii. Ve svém pozoruhodném autobiografickém díle „Železné srdce: od pacienta s transplantovaným srdcem k železnému muži triatlonu“ (Heart of Iron: My Journey from Transplant Patient to Ironman Triathlete, 2011) provází čtenáře vlastním nelehkým životem pacienta s čtyřikrát diagnostikovanou rakovinou (poprvé mu byla diagnostikována Hodgkinova choroba v jeho osmnácti letech v roce 1989, naposledy leukémie v roce 1997), pacienta s totální kloubní náhradou (kyčel a rameno) a pacienta s transplantovaným srdcem (nové srdce mu bylo voperováno v roce 2006) i svojí současnou, téměř neuvěřitelnou kariérou plavce (zlatá medaile ve volném stylu na 100 metrů na U.S. Transplant Games v roce 2008), triatlonisty (Lavaman Triathlon v roce 2008 a 2009, Vineman 70.3 v roce 2009, Utah Half-Ironman v roce 2009) a dvojnásobného účastníka největší sportovní soutěže na této planetě, havajského Ironmana (v roce 2009 a 2010). Kniha je fascinujícím dokladem o síle lidského ducha, odvahy a nezlomné vůle.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Železné srdce - Od pacienta s transplantovaným srdcem k železnému muži triatlonu do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Železné srdce - Od pacienta s transplantovaným srdcem k železnému muži triatlonu.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Železné srdce - Od pacienta s transplantovaným srdcem k železnému muži triatlonu (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Železné srdce - Od pacienta s transplantovaným srdcem k železnému muži triatlonu bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Železné srdce - Od pacienta s transplantovaným srdcem k železnému muži triatlonu doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Knihy pro dospělé

 
Knihkupectví / Knihy pro dospělé / Železné srdce - Od pacienta s transplantovaným srdcem k železnému muži triatlonu