Železniční tratě z Jihlavy do Znojma a Brna na starých pohlednicích

Kód: 8804100

Úplný název:

Železniční tratě z Jihlavy do Znojma a Brna na starých pohlednicích (Černý Karel, Gregor František):

Autor a popis:

Černý Karel, Průžová Jitka, 120 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
221 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 31.10.2016 dopoledne. 
 

Celobarevná publikace mapuje historickou železniční síť na Vysočině, zejména pak v okrese Třebíč (s přesahy do Jihlavy, Znojma, Velkého Meziříčí a Brna).

Knihu tvoří čtyři kapitoly, které mapují jednotlivé historické tratě v úsecích Jihlava – Znojmo (Rakouská severozápadní dráha – Österreichische Nordwestbahn), Moravské Budějovice - Jemnice (Císařsko-královské státní dráhy – kaiserlich-königliche Staatsbahnen), Okříšky - Brno a Studenec - Velké Meziříčí (Rakouská společnost státní dráhy – k.k. privilegierte österreichische Staatseisenbahn-Gesellschaft). Tyto kapitoly doplňuje seznam použitých pramenů a literatury.

Kniha nabízí více než 170 fotografických příloh. Jsou jimi reprodukce unikátních historických pohlednic z období konce devatenáctého a první poloviny dvacátého století i dobových fotografií, plánů a jízdních řádů vybraných z fondů archivů i významných sbírek soukromých sběratelů.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Železniční tratě z Jihlavy do Znojma a Brna na starých pohlednicích do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Železniční tratě z Jihlavy do Znojma a Brna na starých pohlednicích.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Železniční tratě z Jihlavy do Znojma a Brna na starých pohlednicích (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Železniční tratě z Jihlavy do Znojma a Brna na starých pohlednicích bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Železniční tratě z Jihlavy do Znojma a Brna na starých pohlednicích doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Odborná literatura

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Železniční tratě z Jihlavy do Znojma a Brna na starých pohlednicích