Žena a muž v rodině

Kód: 7429479

Úplný název:

Žena a muž v rodině (Loucká,Chvála,Trapková):

Autor a popis:

Chvála Vladislav, Vyšehrad, 272 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
214 Kč (268 Kč)
  / ks  
koupit
 

Jaký je rozdíl mezi mužským a ženským jazykem a jak schopnost jejich vzájemného vyvažování ovlivňuje zdraví členů rodiny?

Co očekává muž od ženy a žena od muže? V čem se liší ženská a mužská sexualita? Jaký vliv má tento rozdíl na vývoj sexuální identity dítěte? Mohou se interakční vzorce nevědomě předávat z generace na generaci a způsobovat slábnutí celých rodů? Co pravděpodobně přispívá k poklesu populace v Čechách a v celé Evropě?

O těchto a dalších otázkách spolu vedou už dvacet let dialog dva rodinní psychoterapeuti – klinická psycholožka Ludmila Trapková a sexuolog Vladislav Chvála – ze Střediska komplexní terapie psychosomatických poruch v Liberci. V knižním „trojrozhovoru“ se bohemistka, redaktorka časopisu Psychosom Pavla Loucká snaží svými otázkami zprostředkovat dialog dvou psychoterapeutů širšímu okruhu zájemců.
MUDr. Vladislav Chvála a PhDr. Ludmila Trapková pracují přes dvacet let jako rodinní terapeuti především s rodinami s psychosomaticky nemocným členem. Jejich spolupráce vyústila ve formulování metafory rodiny jako sociální dělohy a pohled na dospívání jako separaci z původní rodiny, zakončenou „sociálním porodem“. Jsou spoluautory knih, které se věnují psychosomatice rodiny (Rodinná terapie psychosomatických poruch, Praha 2004) a (Rodinná terapie a teorie jin-jangu, Praha 2008). Vyučují rodinnou terapii v Institutu rodinné terapie a psychosomatické medicíny v Liberci.

Nahlédnout do Žena a muž v rodině Nahlédnout do Žena a muž v rodině

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Žena a muž v rodině do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Žena a muž v rodině.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Žena a muž v rodině (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Žena a muž v rodině bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Žena a muž v rodině doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Muž a Žena