Žena za pultem - Příběh legendárního seriálu a jeho hrdinů

Kód: 7390196

Úplný název:

Žena za pultem - Příběh legendárního seriálu a jeho hrdinů (Graclík Miroslav, Nekvapil Václav): Príbeh legendárního seriálu a jeho hrdinu

Autor a popis:

Graclík Miroslav, Nekvapil Václav, Omega, 350 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
254 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Bomba! Do zákulisí Ženy za pultem nahlédne nová exkluzivní kniha! Legendární dílo Jaroslava Dietla Žena za pultem bývá často označováno za jeden z nejkvalitnějších seriálů české filmové tvorby. Přes jen těžko zpochybnitelnou řemeslnou dokonalost příběh prodavačky Anny Holubové i nyní vzbuzuje v řadu emocí. Nejen dějem, ale také politickou kontroverzností a otázkami spojenými s jeho vznikem. Například měla hlavní postavu Anny skutečně hrát Jiřina Švorcová nebo byla role původně napsána pro Jiřinu Bohdalovou? Kdo rozhodoval o hereckém obsazení dalších seriálových postav? Byl to režisér, scénárista, paní Švorcová nebo šlo o dílo, do kterého brutálně zasahovalo nejvyšší vedení KSČ? Uměl pan Dietl psát milostné dialogy? I na spoustu dalších otázek nabízí odpovědi kniha Žena za pultem - příběh legendárního seriálu, vydaná nakladatelstvím Omega. Text doprovázejí unikátní fotografie Miloše Schmiedbergera.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Žena za pultem - Příběh legendárního seriálu a jeho hrdinů do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Žena za pultem - Příběh legendárního seriálu a jeho hrdinů.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Žena za pultem - Příběh legendárního seriálu a jeho hrdinů (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Žena za pultem - Příběh legendárního seriálu a jeho hrdinů bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Žena za pultem - Příběh legendárního seriálu a jeho hrdinů doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Knihy pro dospělé

 
Knihkupectví / Knihy pro dospělé / Žena za pultem - Příběh legendárního seriálu a jeho hrdinů