Žerty stranou aneb Neskutečné příběhy podle skutečných událostí

Kód: 7428018

Úplný název:

Žerty stranou aneb Neskutečné příběhy podle skutečných událostí (Štancel Vlado): aneb Neskutecné príbehy podle skutecných událostí

Autor a popis:

Štancel Vlado, Plot, 160 stran, jazyk - čeština, 2009

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
132 Kč (189 Kč)
  / ks  
koupit
 

Při čtení této knihy se budete smát, ale jakmile otočíte poslední stránku, začne vám běhat mráz po zádech a řeknete si - proboha, vždyť tohle se může stát i mně! Povídky plné neotřelého humoru, neočekávaných zvratů a komických postaviček totiž čtenářům odlehčenou formou přibližují skutečné příběhy, jejichž aktéři naletěli nejrůznějším podvodníkům, kterými se naše malá česká země jenom hemží. A tak se nejenom pobavíte, ale také poučíte. Konečně budete vědět jak na to, pokud se i vy nechcete stát aktérem podobného tragikomického příběhu. Jako bonus vám nabízíme stručné, avšak fundované komentáře, kterými jednotlivé případy opatřil JUDr. Jan Oškrdal. Dozvíte se, jak se zachovat v situaci, kdy kvůli cizím dluhům můžete přijít o střechu nad hlavou nebo do smrti splácet zboží, které jste vlastně nikdy nechtěli.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Žerty stranou aneb Neskutečné příběhy podle skutečných událostí do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Žerty stranou aneb Neskutečné příběhy podle skutečných událostí.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Žerty stranou aneb Neskutečné příběhy podle skutečných událostí (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Žerty stranou aneb Neskutečné příběhy podle skutečných událostí bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Žerty stranou aneb Neskutečné příběhy podle skutečných událostí doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Humor, satira

 
Knihkupectví / Knihy pro dospělé / Humor, satira / Žerty stranou aneb Neskutečné příběhy podle skutečných událostí