Žijeme z energie, jsme energie / Living Off Energy We Are Energy - DVD

Kód: 87249180

Úplný název:

Žijeme z energie, jsme energie / Living Off Energy We Are Energy - DVD (Poltikovič Viliam): Dokumentární film o pránické výžive

Autor a popis:

Poltikovič Viliam, Maitrea, 0 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
136 Kč (195 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

I v našich krajích se začínají objevovat lidé, kteří nemusí přijímat pevnou potravu a k žití jim stačí všudypřítomná vesmírná energie. Že je možné žít bez jídla, je pro mnohé nepředstavitelné i nepřijatelné. Stále však víme málo o možnostech, které člověk má. Ve filmu jsou zachyceni dlouholetí protagonisté tohoto směru výživy ve světě - Jasmuheen z Austrálie a Henri Monfort z Francie, dále mladá dvojice z Ekvádoru, která takto počala a porodila už dvě děti i Češky, které tímto způsobem žijí dva roky. Film se pokouší představit tuto tématiku v širokém záběru.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Žijeme z energie, jsme energie / Living Off Energy We Are Energy - DVD do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Žijeme z energie, jsme energie / Living Off Energy We Are Energy - DVD.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Žijeme z energie, jsme energie / Living Off Energy We Are Energy - DVD (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Žijeme z energie, jsme energie / Living Off Energy We Are Energy - DVD bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Žijeme z energie, jsme energie / Living Off Energy We Are Energy - DVD doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Filmy

 
Knihkupectví / Filmy / Žijeme z energie, jsme energie / Living Off Energy We Are Energy - DVD