Žít po proudu - příručka pro pohodlný a šťastný život, který stojí za to žít

Kód: 9049889

Úplný název:

Žít po proudu - příručka pro pohodlný a šťastný život, který stojí za to žít (Spilko Karel):

Autor a popis:

Spilko Karel, Trans World Tour, 176 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
185 Kč (250 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 2.11.2016 dopoledne. 
 

Tato kniha vás naučí přirozenému životu po proudu. Žít po proudu je ten nejpřirozenější způsob života, protože v proudu jste sami sebou a respektujete svůj jedinečný energetický potenciál. Žít po proudu znamená žít v souladu se svým Skutečným Severem a jít po své Stezce Srdce. Žít po proudu znamená, že si uvědomíte, kdo jste a co doopravdy chcete a nesnažíte se nesmyslně si plnit cíle, které nejsou vaše. Pokud žijete v souladu se svým proudem, máte pocit, že váš život má smysl. Zaplaví vás vnitřní spokojenost ze sebe sama. Budete spokojeni, i když vnější podmínky tomu nemusí alespoň ze začátku odpovídat. Žít po proudu je to, proč jsme sem na planetu Zemi přišli. Je to jednoduchý a úžasně účinný nástroj, jak v životě být spokojený a plnit si bez zbytečného úsilí svá přání. A během tohoto způsobu žití automaticky najdete radost a vše, co každý z nás ve své výjimečnosti hledá.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Žít po proudu - příručka pro pohodlný a šťastný život, který stojí za to žít do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Žít po proudu - příručka pro pohodlný a šťastný život, který stojí za to žít.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Žít po proudu - příručka pro pohodlný a šťastný život, který stojí za to žít (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Žít po proudu - příručka pro pohodlný a šťastný život, který stojí za to žít bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Žít po proudu - příručka pro pohodlný a šťastný život, který stojí za to žít doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Psychologie osobnosti / Žít po proudu - příručka pro pohodlný a šťastný život, který stojí za to žít