Živá kuchyně, cesta ke zdraví - Vše, co potřebujete vědět o živé stravě a o tom, jak ozdra

Kód: 7370258

Úplný název:

Živá kuchyně, cesta ke zdraví - Vše, co potřebujete vědět o živé stravě a o tom, jak ozdra (Wignall Judita): Vše, co potrebujete vedet o živé strave a o tom, jak ozdravit svuj jídelnícek a životní styl!

Autor a popis:

Wignall Judita, Synergie, 192 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
204 Kč (287 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 28.10.2016 dopoledne. 
 

Živá strava je zdravý způsob, jak se detoxikovat, vyčistit si pleť, shodit pár kilo a zářit zdravím a vitalitou. Ale kdo z nás má čas shánět neobvyklé přísady a vyrábět pracná jídla? Kuchařka Živá kuchyně, cesta ke zdraví je skvělým průvodcem, který vám poskytne vše, co potřebujete vědět, abyste mohli plnými doušky užívat nový životní styl. Najdete zde informace o přípravě neuvěřitelně chutných a rozmanitých syrových pokrmů užitečné pro každého vášnivého kuchaře, názorné techniky přípravy syrových surovin, od klíčení obilí až po otvírání kokosů a vice než 100 receptů na lahodné a čerstvé pokrmy.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Živá kuchyně, cesta ke zdraví - Vše, co potřebujete vědět o živé stravě a o tom, jak ozdra do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Živá kuchyně, cesta ke zdraví - Vše, co potřebujete vědět o živé stravě a o tom, jak ozdra.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Živá kuchyně, cesta ke zdraví - Vše, co potřebujete vědět o živé stravě a o tom, jak ozdra (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Živá kuchyně, cesta ke zdraví - Vše, co potřebujete vědět o živé stravě a o tom, jak ozdra bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Živá kuchyně, cesta ke zdraví - Vše, co potřebujete vědět o živé stravě a o tom, jak ozdra doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Živá kuchyně, cesta ke zdraví - Vše, co potřebujete vědět o živé stravě a o tom, jak ozdra