Živnostensko-průmyslová a hospodářská výstava v Chocni 1914

Kód: 7405341

Úplný název:

Živnostensko-průmyslová a hospodářská výstava v Chocni 1914 (Dušek Radim, Hofman Michal):

Autor a popis:

Hofman Michal, Dušek Radim, OFTIS, 184 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
84 Kč (119 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 28.10.2016 dopoledne. 
 

Autoři touto publikací chtějí připomenout jednu významnou choceňskou událost, která před sto lety na několik dnů změnila život choceňským obyvatelům. Cílem této výstavy byla prezentace různých stavovských, kulturních a národních organizací, samozřejmě hlavně živnostensko-průmyslových a hospodářských. Nejednalo se však pouze o prezentace, ale o pojmenování tehdejší současnosti a mnohých aktuálních problémů. Hledala se východiska a navrhovala řešení. Výstava tak plnila zájmové, profesní a politické cíle. Jak v Chocni při této významné události vše probíhalo, se dozvíte právě z této publikace.
Vychází u příležitosti 100. výročí Živnostensko-průmyslové a hospodářské výstavy v Chocni 1914.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Živnostensko-průmyslová a hospodářská výstava v Chocni 1914 do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Živnostensko-průmyslová a hospodářská výstava v Chocni 1914.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Živnostensko-průmyslová a hospodářská výstava v Chocni 1914 (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Živnostensko-průmyslová a hospodářská výstava v Chocni 1914 bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Živnostensko-průmyslová a hospodářská výstava v Chocni 1914 doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Literatura faktu

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Literatura faktu / Živnostensko-průmyslová a hospodářská výstava v Chocni 1914