Živnostenský zákon Zákon o živnostenských úřadech Komentář

Kód: 7478471

Úplný název:

Živnostenský zákon Zákon o živnostenských úřadech Komentář (Kameník Petr, Hrabánková Milada, Orlová Marie):

Autor a popis:

Kameník Petr, Hrabánková Milada, Orlová Marie, Wolters Kluwer, 350 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
636 Kč (756 Kč)
  / ks  
koupit
 

Publikace podává výklad k živnostenskému zákonu, který v minulosti prošel mnohačetnými novelizacemi a bere v potaz i změny, které přinesla rekodifikace soukromého práva. Dále obsahuje komentář i k zákonu o živnostenských úřadech a nastiňuje vzájemnou provázanost těchto dvou předpisů. Autoři stručně a komplexně komentují jednotlivá ustanovení, a to i včetně problematických pasáží, a snaží se navést praxi k ustálenému řešení možných nejasností, přičemž využívají svých dlouholetých zkušeností z odboru živností Ministerstva průmyslu a obchodu. S ohledem na velkou rozšířenost podnikání v režimu živnostenského zákona může tato publikace sloužit nejen pracovníkům živnostenských úřadů jako nesmírně užitečné vodítko při jejich práci, ale i širší odborné a podnikatelské veřejnosti, která je nucena zabývat se otázkami, o kterých je pojednáváno v tomto komentáři, v souvislosti se svou činností prakticky neustále.

Nahlédnout do Živnostenský zákon Zákon o živnostenských úřadech Komentář Nahlédnout do Živnostenský zákon Zákon o živnostenských úřadech Komentář

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Živnostenský zákon Zákon o živnostenských úřadech Komentář do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Živnostenský zákon Zákon o živnostenských úřadech Komentář.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Živnostenský zákon Zákon o živnostenských úřadech Komentář (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Živnostenský zákon Zákon o živnostenských úřadech Komentář bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Živnostenský zákon Zákon o živnostenských úřadech Komentář doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Pravo

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Pravo / Živnostenský zákon Zákon o živnostenských úřadech Komentář