Život, jak ho neznáme - Pátrání NASA po jiném životě a úsilí o jeho vytvoření v laboratoři

Kód: 2423062

Úplný název:

Život, jak ho neznáme - Pátrání NASA po jiném životě a úsilí o jeho vytvoření v laboratoři (Ward Peter D.):

Autor a popis:

Ward Peter D., Universum, 320 stran, jazyk - CZ, 2011

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
239 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
 

Kniha je detailním pohledem na možnost života kdekoli ve sluneční soustavě. Probírá různé teorie vzniku života na Zemi i eventualitu jeho přenosu kometami a meteory. Zkoumá, na jakém základě může být život postaven a v jakých podmínkách se může udržet. Kniha je čtivá a nepředpokládá velké znalosti v oboru biologie, chemie a astronomie.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Život, jak ho neznáme - Pátrání NASA po jiném životě a úsilí o jeho vytvoření v laboratoři do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Život, jak ho neznáme - Pátrání NASA po jiném životě a úsilí o jeho vytvoření v laboratoři.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Život, jak ho neznáme - Pátrání NASA po jiném životě a úsilí o jeho vytvoření v laboratoři (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Život, jak ho neznáme - Pátrání NASA po jiném životě a úsilí o jeho vytvoření v laboratoři bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Život, jak ho neznáme - Pátrání NASA po jiném životě a úsilí o jeho vytvoření v laboratoři doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Věda a technika

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Věda a technika / Život, jak ho neznáme - Pátrání NASA po jiném životě a úsilí o jeho vytvoření v laboratoři