Život plný koní - Šedesát let Františka Vítka ve třiceti kapitolách

Kód: 7252454

Úplný název:

Život plný koní - Šedesát let Františka Vítka ve třiceti kapitolách (Feldstein Petr): Šedesát let Františka Vítka ve triceti kapitolách

Autor a popis:

Feldstein Petr, PRÁH, 368 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
295 Kč (369 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 31.10.2016 dopoledne. 
 

Pozoruhodný příběh muže, pro kterého se stal dostihový sport vším. 13. října tomu bude 50 let, co poprvé zvítězil ve Velké pardubické.

Čtenáři se zde odkryje nezaměnitelně silné kouzlo dostihového světa. Je to svět dramatický, tvrdý, soutěživý, ale také plný přátelství. Přátelství mezi lidmi navzájem i mezi lidmi a koňmi. Náročný trénink a taktické pokyny udílené trenérem žokejovi v paddocku se střídají s dramatickými okamžiky na překážkách steeplechase nebo v rozhodujících momentech rovinových dostihů, chvíle neuvěřitelných úspěchů se střetávají s okamžiky někdy až tragickými.

„Lidé od koní“ nemohou svůj profesní život žít jenom napůl.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Život plný koní - Šedesát let Františka Vítka ve třiceti kapitolách do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Život plný koní - Šedesát let Františka Vítka ve třiceti kapitolách.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Život plný koní - Šedesát let Františka Vítka ve třiceti kapitolách (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Život plný koní - Šedesát let Františka Vítka ve třiceti kapitolách bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Život plný koní - Šedesát let Františka Vítka ve třiceti kapitolách doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Knihy pro dospělé

 
Knihkupectví / Knihy pro dospělé / Život plný koní - Šedesát let Františka Vítka ve třiceti kapitolách