Život v harmonii - 9 principů k vytvoření návyků, které souzní s vaší touhou

Kód: 7349393

Úplný název:

Život v harmonii - 9 principů k vytvoření návyků, které souzní s vaší touhou (Dyer Wayne W.):

Autor a popis:

Dyer Wayne W., Pragma, 224 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
134 Kč (168 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 31.10.2016 dopoledne. 
 

Rovnováha. Ono magické slovo, stav duše i těla, který hledáme po celý život. Doktor Dyer se pokouší svým čtenářům nabídnout pomoc, jak mohou znovu přijmout rovnováhu do svých životů. Nechce po nás radikální změnu chování, spíše se snaží ukázat nám, jak sladěním svých myšlenek obnovíme rovnováhu mezi tím, po čem toužíme, a tím, jak doopravdy žijeme. My všichni jsme důležitou součástí procesu tvorby a máme v sobě prostředky k vytvoření všeho, co ji přejeme. Stačí, když odhalíme myšlenky, které nejsou v rovnováze, a napravíme je.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Život v harmonii - 9 principů k vytvoření návyků, které souzní s vaší touhou do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Život v harmonii - 9 principů k vytvoření návyků, které souzní s vaší touhou.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Život v harmonii - 9 principů k vytvoření návyků, které souzní s vaší touhou (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Život v harmonii - 9 principů k vytvoření návyků, které souzní s vaší touhou bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Život v harmonii - 9 principů k vytvoření návyků, které souzní s vaší touhou doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Psychologie osobnosti / Život v harmonii - 9 principů k vytvoření návyků, které souzní s vaší touhou