Živý terč

Kód: 7461276

Úplný název:

Živý terč (Clancy Tom, Greaney Mark):

Autor a popis:

Clancy Tom, Greaney Mark, BB/art, 488 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
299 Kč (399 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 31.10.2016 dopoledne. 
 

Přestože se to jeho otci příliš nezamlouvá, Jack Ryan mladší netouží po ničem jiném než stát se operativcem v terénu. Prodělal individuální výcvik u zkušeného instruktora zvláštních vojsk a postupně přechází od práce zpravodajského analytika na Univerzitě k pronásledování a likvidaci teroristů všude, kde je potřeba - dokonce i v době, kdy Jack Ryan starší usiluje o znovuzvolení prezidentem Spojených států.
Otec ani syn však netuší, že jsou stejně ohroženi v politickém i osobním životě. Zapřisáhlý nepřítel Jacka staršího zahájil soukromě financovanou vendetu s cílem znemožnit ho jako prezidentského kandidáta. Mají k tomu posloužit záhadná úmrtí v minulosti, za nimiž stojí jeho dlouholetý spojenec John Clark. Skupina tajemných žoldnéřů proto dostala za úkol zajmout tohoto bývalého příslušníka oddílu SEAL.
Zatímco Clark uniká, Jack Ryan mladší spolu s Dingem Chavezem, Dominikem Carusem a ostatními z osazenstva Univerzity musí odvrátit novou hrozbu ze Středního východu: zločinný pákistánský generál se spojil s fanatickým teroristou, usilujícím získat jaderné zbraně, aby pak mohl vydírat světové mocnosti.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Živý terč do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Živý terč.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Živý terč (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Živý terč bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Živý terč doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Knihy pro dospělé