Zklamané naděje - Soubor povídek (Dostál, Jahoda, Lužická, Pittnerová, Javořická, Světlá)

Kód: 7268669

Úplný název:

Zklamané naděje - Soubor povídek (Dostál, Jahoda, Lužická, Pittnerová, Javořická, Světlá) (kol.):

Autor a popis:

Akcent, 200 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
174 Kč (249 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 1.11.2016 dopoledne. 
 

Dojemné příběhy oblíbených autorů první poloviny minulého století jsou sice plné smutku a zklamání, ale jsou také plné lásky, optimismu a životní moudrosti. Nenápadně nutí i k zamyšlení, jak hluboké kořeny může mít absence lásky, která nebyla dopřána už v dětství.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Zklamané naděje - Soubor povídek (Dostál, Jahoda, Lužická, Pittnerová, Javořická, Světlá) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Zklamané naděje - Soubor povídek (Dostál, Jahoda, Lužická, Pittnerová, Javořická, Světlá).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Zklamané naděje - Soubor povídek (Dostál, Jahoda, Lužická, Pittnerová, Javořická, Světlá) (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Zklamané naděje - Soubor povídek (Dostál, Jahoda, Lužická, Pittnerová, Javořická, Světlá) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Zklamané naděje - Soubor povídek (Dostál, Jahoda, Lužická, Pittnerová, Javořická, Světlá) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Knihy pro dospělé

 
Knihkupectví / Knihy pro dospělé / Zklamané naděje - Soubor povídek (Dostál, Jahoda, Lužická, Pittnerová, Javořická, Světlá)