Zlatý fond her IV

Kód: 2620336

Úplný název:

Zlatý fond her IV (autorů Kolektiv): Hry a programy pripravené pro kurzy Prázdninové školy Lipnice

Autor a popis:

Kol., Portal, 176 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
206 Kč (269 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 28.10.2016 dopoledne. 
 

Čtvrtý díl úspěšné série her vytvořených pro kurzy Prázdninové školy Lipnice. Formování osobnosti, utváření týmových vazeb a zvyšování efektivity týmů, působení skupin při řešení náročných situací jsou hlavními cíli těchto her. Originální a dosud nepublikované skupinové hry, které stavějí na principech zážitkové pedagogiky, jsou určeny instruktorům zážitkových a teambuildingových kurzů, pedagogům a vedoucím volnočasových aktivit pro mládež a dospělé. U každé hry je představen její cíl, charakteristika, libreto ke hře, popis realizace, hodnocení a metodické poznámky. Přidanou hodnotou tohoto dílu jsou úvodní stati o dramaturgii zážitkových kurzů a závěrečné review.

Prázdninová škola Lipnice (PŠL) je občanské sdružení, v němž celoročně působí přes 100 lidí z ČR, ale i Slovenska a jiných zemí. Okruh členů a příznivců je však mnohonásobně početnější.

Instruktory a členy PŠL jsou lidé s nejrůznější profesní i lidskou zkušeností: pedagogové, psychologové, ekonomové, právníci, publicisté, výtvarníci, architekti, podnikatelé, vysokoškolští asistenti, řada vysokoškolských studentů atd. Od roku 1991 je PŠL členem mezinárodní pedagogické organizace Outward Bound. V roce 1993 založila PŠL společnost Outward Bound – Česká cesta s.r.o., jež nabízí kurzy nejen týmové spolupráce firmám a společnostem s využitím metody a programů PŠL a Outward Bound (outdoor management training)
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Zlatý fond her IV do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Zlatý fond her IV.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Zlatý fond her IV (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Zlatý fond her IV bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Zlatý fond her IV doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Sport

 
Knihkupectví / Volný čas / Sport / Zlatý fond her IV