Zmrtvýchvstání

Kód: 7335410

Úplný název:

Zmrtvýchvstání (Punke Michael): Román nezdolné vule

Autor a popis:

Punke Michael, LEDA, 296 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
219 Kč (298 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 2.11.2016 dopoledne. 
 

Víš, milý čtenáři, co je to zrada a jak podle se někdy může zachovat druh ve zbrani? Vždyť i ostřílený hraničář a zkušený traper ve službách Kožešinové společnosti Skalnatých hor H U G H G L A S S zjišťuje krátce poté, co byl na lovu napaden rozzuřenou medvědicí, že mušketýrské heslo „Všichni za jednoho“ nemusí na americkém Západě v roce 1823 nutně platit. Těžce raněného zbaběle opustí dva členové výpravy, kteří ho měli chránit. S nicotným zbytkem výbavy, o nějž už tito zrádci neměli zájem, se pak zubožený Hugh plazí stovky mil čarokrásnou, byť chladně netečnou panenskou přírodou poháněn vidinou, že musí přežít, aby se pomstil.
Vyprávění o nezdolné síle vůle, zasazené na území dnešního Wyomingu, Montany, obou Dakot a Nebrasky, přináší vedle úchvatných scenerií, zálesáckých receptů, krutých střetů s indiány i okamžiků bezmoci rovněž existenciální rovinu, poměřující lidské pohnutky ve světle věčnosti. Románová verze jedné z nejdramatičtějších legend z časů objevování Divokého západu, v jejíž filmové adaptaci ztvárnil hlavního hrdinu LEONARDO DiCAPRIO, je v Punkeho podání oceňována jako vrcholná moderní klasika westernového žánru.

ZRADILI HO V NEJTĚŽŠÍ HODINĚ. PŘEŽIL A CHCE SE MSTÍT!
Román o houževnatosti lidské vůle, čelící nástrahám americké divočiny, zfilmoval režisér Alejandro González Inárritu s Leonardem DiCapriem v hlavní roli.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Zmrtvýchvstání do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Zmrtvýchvstání.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Zmrtvýchvstání (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Zmrtvýchvstání bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Zmrtvýchvstání doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Knihy pro dospělé

 
Knihkupectví / Knihy pro dospělé / Zmrtvýchvstání