Znovuzrozený - Léčení minulosti, utváření nové budoucnosti

Kód: 7500085

Úplný název:

Znovuzrozený - Léčení minulosti, utváření nové budoucnosti (kol.): Lécení minulosti – utvárení nové budoucnosti

Autor a popis:

Premartha a Svarup, Maitrea, 320 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
262 Kč (375 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 31.10.2016 dopoledne. 
 

Svarup a Premartha jsou milenci, přátelé a spolupracovníci. Spirituální terapii se společně věnují již mnoho let. Tato kniha je plodem jejich zkušeností. Najdete v ní působivou kombinaci terapie a meditace, lásky a uvědomění.

Autoři čtenáři předkládají syntézu západního a východního přístupu k nápravě potíží, jejichž kořeny tkví v dětství. Jejich pozornost se zaměřuje na nevyřešené problémy našeho raného dětství, které významně ovlivňují naše pocity, chování i vztahy v dospělosti. Působí také jako podpora při opětovném nalézání pravé podoby našeho bytí, naší jedinečnosti a osobitosti, s nimiž jsme se narodili, abychom se spolu s nimi mohli znovuzrodit a přiblížit se tak samotné podstatě Buddhy.

Každá kapitola se vztahuje k určité vývojové fázi dětství. Popisuje zranění, která se v jednotlivých etapách mohou objevit, a také řadu způsobů, jak je léčit. Zároveň odhaluje přirozenou podstatu, která patří ke každému z těchto specifických období. Inspiračním zdrojem této knihy je bohaté meditativní energetické pole Mistra. Učí nás, jak na našich tématech pracovat radostně a přistupovat k nim se soucitem.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Znovuzrozený - Léčení minulosti, utváření nové budoucnosti do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Znovuzrozený - Léčení minulosti, utváření nové budoucnosti.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Znovuzrozený - Léčení minulosti, utváření nové budoucnosti (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Znovuzrozený - Léčení minulosti, utváření nové budoucnosti bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Znovuzrozený - Léčení minulosti, utváření nové budoucnosti doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Duše a tělo

 
Knihkupectví / Duše a tělo / Znovuzrozený - Léčení minulosti, utváření nové budoucnosti