Zoner Photo Studio 14

Kód: 7413169

Úplný název:

Zoner Photo Studio 14 (kol.):

Autor a popis:

Kol., Zoner Press, 176 stran, jazyk - čeština, 2011

Dostupnost:

Sklad Ládví
 
 
 
 
 
162 Kč (229 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Příručka k programu Zoner Photo Studio 14. Aktualizovaná, doplněná a upravená publikace pro verzi 14 oblíbeného programu pro úpravu a správu digitálních fotografií Zoner Photo Studio.

Kniha se věnuje především nastavení prostředí programu jako důležitému aspektu optimalizace práce. Vzhledem ke své komplexnosti (Zoner Photo Studio pokrývá snad jako jediný program veškeré potřeby fotografa od přenesení snímků do počítače, jejich archivace přes správu s možnostmi výběrů, třídění a filtrování, pokročilé možnosti úprav až po publikování, vypalování, vytváření prezentací atd.) je dobrá orientace v možnostech nastavení a přizpůsobení velmi důležitá pro efektivní práci s programem.

Další části knihy se věnují zpracování souborů RAW, nástrojům a možnostem úprav a retušování obrázků a také pokročilejším technikám práce, jakými jsou např. vytváření panoramatických snímků, práce s multiexpozicemi a tzv. HDR fotografie. Z oblasti HDR je také jedna z novinek Zoner Photo Studia verze 14, kterou kniha popisuje: využití techniky označované jako mapování tonality při přípravě HDR snímku. Tato technika, kterou je možné na rozdíl od původního skládání a prolínání expozic aplikovat na větší počet snímků než 3, ale také třeba pouze na jeden snímek, nabízí uživatelům velice výkonný nástroj nejen pro vlastní HDR snímky, ale také pro záchranu chybně exponovaných fotografií.

Nahlédnout do Zoner Photo Studio 14 Nahlédnout do Zoner Photo Studio 14

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Zoner Photo Studio 14 do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Zoner Photo Studio 14.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Zoner Photo Studio 14 (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Zoner Photo Studio 14 bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Zoner Photo Studio 14 doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Škola fotografování