Zoologie

Kód: 7182291

Úplný název:

Zoologie (Zicháček Vladimír):

Autor a popis:

Zicháček Vladimír, Nakl. Olomouc, 560 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
352 Kč (480 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 2.11.2016 dopoledne. 
 

Nová učebnice ZOOLOGIE bude mít svou koncepcí a zaměřením uplatnění především na gymnáziích a středních školách s profilujícími biologickými obory, a to nejen v základním kurzu zoologie, ale i v seminářích. Určitě bude vhodnou pomůckou i pro přípravu studentů k přijímacím zkouškám na vysoké školy.
Studentům s vyhraněným zájmem o biologii nadstandardně umožní orientaci v oboru a může je motivovat k účasti v SOČ, případně i k vlastní výzkumné práci. Osmačtyřiceti stranami zdařilých barevných grafických příloh přibližuje i existenci živočichů méně známých, nebo i živočichů běžně se vyskytujících, a to ve fázích, které běžnému pozorování unikají (netopýři, ptačí tahy, pavouci, raci…). Určitě potěší i každého, kdo má pěkný vztah k přírodě a u mnohých může vyvolat zájem o její hlubší poznání.
Tato učebnice ZOOLOGIE doplní a obohatí osobní odbornou knihovnu učitelů biologie, že bude vhodně používanou pomůckou v biologických kabinetech na gymnáziích, středních i základních školách. Studentům i všem zájemcům o hlubší poznání přírody bezpochyby významně přispěje k rozšíření jejich biologických znalostí.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Zoologie do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Zoologie.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Zoologie (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Zoologie bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Zoologie doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Učebnice pro SŠ