Zprávy o tobě

Kód: 8716295

Úplný název:

Zprávy o tobě (O´Flynnová Catherine):

Autor a popis:

O'Flynnová Catherine, Kniha Zlín, 256 stran, jazyk - čeština, 2011

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
202 Kč (289 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.10.2016 dopoledne. 
 

Zprávy o tobě jsou zábavným a zároveň dojemným příběhem ze zákulisí regionálních médií. Pod fasádou, kterou vystavuje kamerám, je Frank, novinář z lokální britské televize, pronásledován řadou osobních problémů, ztrát a nevyjasněných záhad. Frank se snaží tyto záhady vyřešit, ale zároveň zápolí s nekonečným proudem tuctových lokálních zpráv a bojuje se svou matkou, která se skálopevně rozhodla, že bude nešťastná.
Autorka ve své nové knize používá stejné postupy, jež tak zaujaly v její prvotině - spojuje svižné tempo a dějové zvraty, které obvykle očekáváme spíše v detektivkách či thrillerech, s brilantní psychologií postav a neokázalým patosem všednodenního života intelektuálně náročnějších literárních žánrů. Její nová kniha je nesmírně vtipná, nesentimentálně dojemná a povznášející.

Catherine O'Flynnová (1970) se narodila ve Velké Británii. Než prorazila se svým prvním románem Co se ztratilo, pracovala jako manažerka hudebního megastoru, pošťačka, webová editorka, učitelka a tzv. mystery shopper (falešný zákazník ověřující kvalitu zákaznického servisu). Její cesta k vydání prvního románu nebyla nijak jednoduchá. Rukopis Co se ztratilo postupně odmítlo patnáct agentů a pět nakladatelů, neboť nezapadal do žádné žánrové škatulky. Vydali ho nakonec v birminghamském nakladatelství Tindal Street Press a tento risk se jim bohatě vyplatil - kniha byla nominována na všechny významné britské ceny a nakonec vyhrála cenu Costa (dříve Whitbreadovu cenu) za nejlepší beletristický debut.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Zprávy o tobě do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Zprávy o tobě .
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Zprávy o tobě (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Zprávy o tobě bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Zprávy o tobě doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Knihy pro dospělé