Zprávy z minulosti - Písemné památky starověkých civilizací

Kód: 2422850

Úplný název:

Zprávy z minulosti - Písemné památky starověkých civilizací (Kerrigan Michael):

Autor a popis:

Kerrigan Michael, Universum, 224 stran, jazyk - CZ, 2011

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
359 Kč (449 Kč)
  / ks  
koupit
 

Kniha obsahuje sedm oddílů věnovaných hlavním kulturám starověku: Mezopotámii, Egyptu, Palestině, Persii, Řecku, Féničanům a Etruskům, a nakonec Římanům. Uvnitř se nachází přes 200 fotografií starověkých stél, palácových nápisů, ukázek klínového písma, chrámových textů, textů na svitcích, ale i na střepech keramiky a na zdech. Texty nám představují všechny stránky života ve starověku, od válečných tažení přes zákony a dedikace až po lékařské předpisy, jídelní lístky či politickou propagandu.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Zprávy z minulosti - Písemné památky starověkých civilizací do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Zprávy z minulosti - Písemné památky starověkých civilizací.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Zprávy z minulosti - Písemné památky starověkých civilizací (hodnotilo 2 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Zprávy z minulosti - Písemné památky starověkých civilizací bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 1).
 
 
 

S Zprávy z minulosti - Písemné památky starověkých civilizací doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Encyklopedie, slovníky

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Encyklopedie, slovníky / Zprávy z minulosti - Písemné památky starověkých civilizací