Zrada Borgiů - Před Tudorovci tu byli Borgiové. Vášniví. Nebezpeční.

Kód: 2424523

Úplný název:

Zrada Borgiů - Před Tudorovci tu byli Borgiové. Vášniví. Nebezpeční. (Pooleová Sara):

Autor a popis:

Pooleová Sara, Knižní klub, 352 stran, jazyk - CZ, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
279 Kč (349 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 12.12.2016 dopoledne. 
 

Před Tudorovci tu byli Borgiové. Vášniví. Nebezpeční. Smrtící. Je léto roku 1493 a Rodrigo Borgia je jako Alexandr VI. papežem už téměř rok. Francesca, dvorní travička nejproslulejší a nejnebezpečnější rodiny v Itálii, musí opět napnout všechny síly, aby ho ochránila. Staří nepřátelé nespí a z Florencie se blíží další hrozba v podobě fanatika, který je odhodlaný zničit všechno, co se zavázala chránit. Francesca musí v tajných kryptách i rušných ulicích Říma bojovat s vlastními démony a odhalovat spiknutí. A třeba kvůli tomu i sama umřít - a zase vstát z mrtvých.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Zrada Borgiů - Před Tudorovci tu byli Borgiové. Vášniví. Nebezpeční. do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Zrada Borgiů - Před Tudorovci tu byli Borgiové. Vášniví. Nebezpeční..
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Zrada Borgiů - Před Tudorovci tu byli Borgiové. Vášniví. Nebezpeční. (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Zrada Borgiů - Před Tudorovci tu byli Borgiové. Vášniví. Nebezpeční. bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Zrada Borgiů - Před Tudorovci tu byli Borgiové. Vášniví. Nebezpeční. doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Historické romány

 
Knihkupectví / Knihy pro dospělé / Historické romány / Zrada Borgiů - Před Tudorovci tu byli Borgiové. Vášniví. Nebezpeční.