Zrcadla času - Pomocí regrese k fyzickému, emočnímu a duchovnímu uzdravení + CD

Kód: 7359437

Úplný název:

Zrcadla času - Pomocí regrese k fyzickému, emočnímu a duchovnímu uzdravení + CD (Weiss Brian L.): Regrese - cesta k fyzickému, emocnímu a duchovnímu uzdravení

Autor a popis:

Weiss Brian, Metafora, 88 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
174 Kč (249 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Regrese - cesta k fyzickému, emočnímu a duchovního uzdravení, součástí knihy je CD s nahrávkou k návratu do minulých životů. Brána do minulých životů je otevřená. Vede k uzdravení... Regresní terapie - čili metoda návratu do minulých životů - funguje. A často na pohled až zázračně odstraňuje nejrůznější zdravotní i životní potíže. Terapeut při ní vede klienta do minulosti a provádí jej vzpomínkami na jeho předešlé životy. Zkušenostmi z opakovaných znovuzrození procházíme jako pomyslnými ročníky ve škole života - a některé nevyřešené problémy si stále neseme s sebou. Pokud se nám ale podaří se na ně rozpomenout, jejich neblahé účinky zeslábnou a vymizí úplně. Místo nich se dostaví pocit uvolnění a pohody. Jednoduché meditační a vizualizační techniky, které si osvojíte - a posléze vyzkoušíte v praxi - jsou opravdu účinné. Nemusíte kvůli tomu jezdit na drahé semináře ani se objednávat do ordinace. Stačí si pustit nahrávku, přiloženou k téhle knize. Právě takto, přesně tímto způsobem, vodí dr. Weiss do minulosti své klienty. A nyní se na tu objevnou cestu k uzdravení těla, ducha i mysli, můžete vydat i vy.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Zrcadla času - Pomocí regrese k fyzickému, emočnímu a duchovnímu uzdravení + CD do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Zrcadla času - Pomocí regrese k fyzickému, emočnímu a duchovnímu uzdravení + CD.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Zrcadla času - Pomocí regrese k fyzickému, emočnímu a duchovnímu uzdravení + CD (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Zrcadla času - Pomocí regrese k fyzickému, emočnímu a duchovnímu uzdravení + CD bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Zrcadla času - Pomocí regrese k fyzickému, emočnímu a duchovnímu uzdravení + CD doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Duše a tělo

 
Knihkupectví / Duše a tělo / Zrcadla času - Pomocí regrese k fyzickému, emočnímu a duchovnímu uzdravení + CD