Ztracené duše

Kód: 7303944

Úplný název:

Ztracené duše (Jackson Lisa):

Autor a popis:

Jackson Lisa, Domino, 416 stran, jazyk - CZ, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
119 Kč (149 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Sedmadvacetiletá Kristi Bentzová se už dvakrát stala předmětem zájmu sériového vraha, ale měla dost štěstí, aby pokaždé vyvázla. Nyní žije na přání otce mimo nebezpečí v New Orleans, ale spokojená není. Nehodlá se vzdát svého novinářského snu a psát o zločinech, které svou zvráceností pobuřují a zároveň fascinují. A jak se zdá, nyní nadešla její životní šance.


Během dvou let ze střední školy Všech svatých záhadně zmizely čtyři studentky a Kristi vycítí, že mezi nimi existuje jakési znepokojivé pojítko. Zapíše se ke studiu a brzy zjišťuje, že kdysi bigotní katolická škola skrývá mnohá znepokojivá tajemství, mezi nimiž dominují zvěsti o temném kultovním spolku. Členové údajně nosí na krku ampulky s krví a setkávají se při rituálech, na něž má přístup jen naprostá elita.


Kristi pochopí, že pravdu nalezne, jen pokud se jí podaří mezi tuto elitu proniknout. Je to ovšem balancování na hraně nože, kdy přestává být jasné, kdo je pronásledovaným a kdo kořistí. A jakmile zmizí další dvě dívky, Kristi začne být jasné, že svého rivala podcenila - proti své vůli se stala členkou spolku smrti, odkud není úniku...
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Ztracené duše do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Ztracené duše.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Ztracené duše (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Ztracené duše bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Ztracené duše doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Thrillery