Zvířata jsou naši bližní - Výbor z děl světových humanistů a křesťanských myslitelů

Kód: 7252317

Úplný název:

Zvířata jsou naši bližní - Výbor z děl světových humanistů a křesťanských myslitelů (Čejka Jan):

Autor a popis:

Čejka Jan, Práh, 200 stran, jazyk - čeština, 2010

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
199 Kč (249 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 31.10.2016 dopoledne. 
 

Knížka „Zvířata jsou naši bližní” je soubor krátkých kapitol vybraných z děl známých humanistů, filozofů a křesťanských myslitelů. Svým námětem je to kniha na našem knižním trhu nejen do značné míry jedinečná, ale nadmíru potřebná. Nutí čtenáře k vážnému zamyšlení nad životem zvířat v dnešní materialisticky zaměřené společnosti, nad jejich osudem a bezohledném využívání v různých odvětvích lidského konání, a to zvláště v soudobém systému živočišné výroby. Knížka je výzvou ke změně našeho vztahu k mimolidským stvořením, k soucitu s jejich utrpením a k odpovědnosti za jejich ochranu.
Jan Čejka, autor tohoto souboru, po dlouhá léta pracuje v ochraně zvířat ve Spojených státech, věnuje se humánnímu vzdělávání na školách a svými články přispívá ke všeobecné nápravě vztahu člověka k přírodě a jejím tvorům.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Zvířata jsou naši bližní - Výbor z děl světových humanistů a křesťanských myslitelů do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Zvířata jsou naši bližní - Výbor z děl světových humanistů a křesťanských myslitelů.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Zvířata jsou naši bližní - Výbor z děl světových humanistů a křesťanských myslitelů (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Zvířata jsou naši bližní - Výbor z děl světových humanistů a křesťanských myslitelů bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Zvířata jsou naši bližní - Výbor z děl světových humanistů a křesťanských myslitelů doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Populárně naučná literatura

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Zvířata jsou naši bližní - Výbor z děl světových humanistů a křesťanských myslitelů