Zvládneme mateřskou školu? - Rady pro rodiče i učitele

Kód: 8715681

Úplný název:

Zvládneme mateřskou školu? - Rady pro rodiče i učitele (Kloudová Helena): Rady pro rodice i ucitele

Autor a popis:

Kloudová Helena, TeMi CZ, 88 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
167 Kč (239 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 28.10.2016 dopoledne. 
 

Milí mladí rodiče, maminky a tatínkové, navštěvuje vaše dítě mateřskou školu? Nejspíše ano, že? Chodí tam rádo? Jak se tam chová? Našlo si své kamarády? Umí si s nimi hrát? Jak se dokáže vypořádat s úkoly ve třídě? A víte, co vaši ratolest čeká, když nastupuje do mateřské školy, a co můžete čekat vy? Jak svému dítěti v této fázi jeho vývoje můžete pomoci právě vy, aby se do školky těšilo?
Na tyto otázky a řadu dalších vám odpoví tato knížka. Napsala ji zkušená učitelka, jež vše, o čem píše, se svými malými svěřenci absolvovala a prožila. Její zkušenosti a její rady budou ku pomoci rodičům malých dětí, ale i učitelkám v mateřinkách. Nejenže popisuje, jak se děti ve školce chovají při různých situacích, ale líčí, jak se ona sama vypořádala s krizovými situacemi, když například dítě nezapadlo do kolektivu vrstevníků, když plakalo za maminkou, když nezvládalo základní úkony hygieny atd. Podrobně popisuje, co vše se ve školce s dětmi děje a dělá, a jak se do tohoto procesu mohou prospěšně zapojit sami rodiče. Jak si s dětmi hrát, jak je tvořivě rozvíjet a tím vlastně připravovat pro vstup do náročnější, základní školy.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Zvládneme mateřskou školu? - Rady pro rodiče i učitele do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Zvládneme mateřskou školu? - Rady pro rodiče i učitele.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Zvládneme mateřskou školu? - Rady pro rodiče i učitele (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Zvládneme mateřskou školu? - Rady pro rodiče i učitele bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Zvládneme mateřskou školu? - Rady pro rodiče i učitele doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Psychologie osobnosti / Zvládneme mateřskou školu? - Rady pro rodiče i učitele