Knihkupectví / Poštovné v internetovém knihkupectví Beletrie

Poštovné v internetovém knihkupectví Beletrie

Doprava/
Platba
Česká pošta PPL Osobní odběr Uloženka
Dobírkou 70,- 115,- - 54,-
Bankovním převodem 45,- 90,- 0,- 29,-
GoPay 60,- 105- 15,- 44,-
Hotově - - 0,- -

* Při objednávce nad 3000 Kč poštovné neúčtujeme

GoPay platební brána nabízí veškeré platební metody jako:

  • platba platební kartou (Visa, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro),
  • online bankovní převody pomoci bankovního tlačítka nabízí bezpečnou, komfortní a okamžitou platbu z Vašeho standardního internetového bankovnictví
  • platba z Vaší vlastní Go Pay peněženky.

Všechny ceny jsou s DPH. K ceně objednávky bude připočteno balné 12 Kč včetně 21% DPH.

Osobní odběr nabízíme na adrese: Opálkova 1658, 18200 Praha 8, červená jednopatrová budova hned za budovou m. Ládví. Vchod je z ulice Opálkova naproti parkovišti. Při osobním odběru žádné další poplatky neúčtujeme. Přijímáme platby v hotovosti, platba kartou v místě osobního odběru není možná, ale v nejbližším okolí (cca 10-15 m) je 5 bankomatů. Pracovní hodiny odběrního místa Po-Pá 12:00 - 18:30, So 10:00-13:00. Zákazník bude vždy informován SMS správou o možnosti vyzvednutí objendávky.

Uloženka je společnost, která se zabývá expresní dopravou zásilek doplněnou o jejich osobní výdej. V čechách provozuje přes 80 výdejních míst a nabízí tak i malým e-shopům bližší přístup ke svým zákazníkům.
 
A jak služba funguje?
 
Jakmile vybraný dopravce převezme Vaši zásilku k přepravě, obdržíte prostřednictvím SMS nebo mailu přepravní kód zásilky. Zadáním kódu do systému sledování snadno zjistíte, kde se zásilka právě nachází nebo zda je již připravena k vyzvednutí.
 
Spolupráci jsme uzavřeli s 15 výdejními místy Uloženky a jejich seznam najdete při vytváření objednávky v Košíku. Služba je zpoplatněna částkou 29 Kč.

Nahoru