13. komnata milenek - Nevěra v přímém přenosu, aneb když láska bolí
-32 %

13. komnata milenek - Nevěra v přímém přenosu, aneb když láska bolí

Králová Sofie Kristl Tomáš

Vážíte si svého partnerského vztahu? Nechcete se potkat s nevěrou? Nebo jste již v milostném trojúhelníku zapleteni? Zajímá vás, jak myslí nevěrní muži? Na tyto a podobné otázky najdete odpověď v knize 13. komnata milenek. Kniha 13. komnata milenek autorů Sofie Králové a Tomáše Kristla je kniha inspirovaná skutečným příběhem milostného trojúhelníku. Autoři knihy zpracovali vlastní příběh nevěry a paralelního vztahu a nevěru se snaží čtenáři přiblížit ze všech úhlů pohledu a takříkajíc zevnitř vztahu.
Vážíte si svého partnerského vztahu? Nechcete se potkat s nevěrou? Nebo jste již v milostném trojúhelníku zapleteni? Zajímá vás, jak myslí nevěrní muži? Na tyto a podobné otázky najdete odpověď v knize 13. komnata milenek. Kniha 13. komnata milenek … číst dále
Není skladem
Osobní odběr Praha 8 : Zdarma
PPL - MAX 35 kg: 119 Kč
PPL na Slovensko - MAX 35 kg: 299 Kč
Zásilkovna - MAX 10 kg: 59,00 Kč
Česká pošta - Balík Do ruky - MAX 30 kg: 79,00 Kč
Česká pošta - Balík Na poštu - MAX 30 kg: 69,00 Kč
Česká pošta - Balík Do balíkovny - MAX 30 kg: 59,00 Kč
Kód0055258
Počet stran160
Jazykčeština
Typ produktuBrožovaná kniha
PodtitulNevěra v přímém přenosu, aneb když láska bolí
NakladatelstvíEconomicus
Rok2012
EAN9788090521407
Běžná cena s DPH 265 Kč
Ušetříte 84 Kč
181 Kč
Tento produkt nelze zakoupit
Průměrné hodnocení
20 %
Hodnoceno 1×
Proč nakoupit u nás?
špičková kvalita knih

krátká doba dodání

doprava zdarma

ověřená kvalita služeb
Popis
Jedna z věcí, která vždy dokáže partnerský vztah od základů změnit, nezřídka však i úplně zničit, je bezesporu nevěra jednoho z partnerů. Co lze ovšem dělat, když se něco takového stane? Jak se vzniklou nepříjemnou situací naložit? Jaké mohou být motivace nevěrníka? Jak je možné nevěře předcházet? Na všechny tyto otázky a na mnohé další odpovídá publikace 13. komnata milenek – Nevěra v přímém přenosu, aneb když láska bolí, kterou napsali ti nejpovolanější – lidé, kteří se sami v podobné situaci ocitli a museli jí čelit… Autoři Sofie Králová a Tomáš Kristl při psaní 13. komnaty milenek vycházeli ze svých vlastních zkušeností a na základě vlastního případu nevěry se snaží čtenářům zprostředkovat vše, co se nevěry týká. Díky tomu může být kniha pro mnohé páry vskutku nedocenitelná, protože jim může pomoci zachránit celý vztah, či – v tom lepším případě – pomoci se jakýmkoliv nepříjemnostem vyhnout.