Abrams Rachel Carlton

Životopis Zpět na seznam autorů
Přečtěte si od tohoto autora...
(Abrams Rachel Carlton)
Multi-orgasmická žena
-20 %
248 Kč
198 Kč
Abrams Rachel Carlton

Lékařský diplom získala na University of California-San Francisco a magisterský titul holistického zdraví a lékařských věd na University of California-Berkeley. Je členem na American Academy of Family Practise a American Holistic Medical Association.

Sedmiletá praxe rodinného lékařství v Santa Cruz Medical Clinic, ji dali neocenitelné zkušenosti v tradiční medicíně. V SCIMCC, doktorka Abrams tráví se svými pacienty mnohem více času a zjišťuje důležité spojení mezi zdravím a vitalitou, vztahy, životním stylem, prací a životním prostředím.

Publikovala dvě knihy o taoismu, holistickém zdraví a sexualitě. Pořádá pravidelné semináře v Chi Center a na Esalen Institute v Kalifornii. Rachel Abrams trénovala s Mantak Chia, taotistickým mistrem, a je certifikovaná jako Healing Love instruktor v Universal Tao systému.

Rachel miluje oceán a u mamutích stromů tráví tolik času, kolik je to možné. Těší jí jízda na kole, trénuje a hraje volejbal a miluje cestování a vaření. Je šťastně vdaná matka tří dětí. Všichni žijou v Santa Cruz, v Kalifornii.