Achor Shawn

Životopis Zpět na seznam autorů
Přečtěte si od tohoto autora...
(Achor Shawn)
Výhoda spokojenosti
-16 %
149 Kč
125 Kč
Achor Shawn

Autor se narodil v roce 1977 nebo 1978 a je americkým firemním trenérem, spisovatelem a zastánce pozitivní psychologie. Napsal knihu The Happiness Advantage a založil institut Positive Research a Good ThinkInc.

Bakalářský titul získal z Harvardské university a magisterský titul má z křesťanské a buddhistické etiky na Harvard Divinity School. Po vysoké a bohoslovecké škole, pracoval jako asistent pedagoga na Harvardské univerzitě.

V roce 2007 založil GoodThinkInc a později založil The Institute for Applied Positive Research se svou ženou Michelle Gielan. Společnost nabízí poradenské služby, semináře a prezentace pozitivní psychologie, které mají za úkol zlepšit pracovní výkon. Tým se skládá z výzkumníků a trenérů, kteří poskytují informace organizacím.

Achor Shawn je jedním z předních světových odborníků na spojení štěstí a úspěchu. Jeho TED talk je jedním z nejvíce populárních všech dob s více než 11 miliony shlédnutí. Jeho přednášku PBS vidělo miliony diváků. Pracoval nebo přednášel s více než třetinou společností ze žebříčku Fortune 100, s NFL, NBA, Pentagonem a s Bílým domem. Přednášel ve více než 50 zemích světa – s řediteli v Číně, lékaři v Dubaji, školáky v Jižní Africe a se zemědělci v Zimbabwe.